ICOONE

ZA HRANICE KOZMETICKÝCH SALÓNOV

Ošetrujúce masáže ICOONE prinášajú neprekonateľné výsledky v liečbe celulitídy, strií, lokalizovaných tukových usadenín, omladzovania pokožky tela a vyhladení vrások na tvári.

- jedinečná schopnosť vytvoriť 1180 mikroaveoliárných stimulácií na každom dm2 tela a tým urýchliť účinnosť ošetrenia

- výsledky viditeľné už po prvej návšteve

- vo svete využívajú toto oštrenie známe osobnosti, modelky, herci na udržanie mladistvého vzhľadu a vy máte možnosť vyskúšať toto ošetrenie jedinečne aj v našom štúdiu

- po základnom bloku oštrení, postaučuje na udržanie pravidelná navšteva 2-krát do mesiaca.

1. DRENÁŽ
-REFLEXNÉ PÔSOBENIE SYMPATICKÉHO SYSTÉMU 
-PÔSOBENIE NA KRVNÉ KAPILÁRY
-PÔSOBENIE NA LYMFATICKÝ SYSTÉM
-DRENÁŽ VNUTROBUNEČNÝCH PRIESTOROV 

2.SPEVŇOVANIE
-STIMULÁCIA MECHANORECEPTOROV NASLEDOVANÁ SEKRÉCIOU ELASTINU A KOLAGÉNU
-STIMULÁCIA FIBROPLASTOV

3.REMODELÁCIA  

-STIMULÁCIA LIPOLÝZY

Icoone® premodeluje Vašu postavu už za niekoľko návštev. Účinok Icoone® podporuje metabolismus a aktivitu buniek, získate tak pocit celkového pohodlia a dosiahnete estetické zlepšenie na tvári a tele. Vďaka technológií Roboderm je Icoone® jediným prítrojom na svete, ktorý je schopný vytvoriť 1180 mikroaveoliárných stimulácií na každom dm2 tela. Behom ošetrenia prístrojom Icoone dochádza k zlepšeniu mikrocirkulácie prietoku krvi a lymfy, k zvýšeniu pružnosti podkožného väziva a stimulácií fibroblastov. 

Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení - celulitída na koži je redukovaná, dochádza k stimulácií lipolýzy a k tvorbe kolagénu a elastinu, k rychlej regenerácií pokožky, vyhladenie vrások, k navráteniu pružnosti a tónu pokožky...

Roboderm® je zdokonalením vákuové technológie a jediným systémom, ktorý dokáže reprodukovať dvojručne manuálnu masáž. v skutočnosti umožňuje trojitý sací povrch lepší pohyb hlavíc.  Pole mikroskopických otvorov Micro Alveoli na povrchu valčekov tiež umožňuje hlbšie a účinnejšie stimulácie : Multi Micro alveolar Stimulation (MMAS).

KOTRAINDIKÁCIE

- Nádorové ochoreniaChoroby srdca
- Cukrovka
- Epilepsia
- Akútne stavy (horúčka, zápaly, virózy, infekcia)
- Osteoporóza
- Tehotenstvo
- Kožné vyrážky, opuchy a zapálené miesta
- Zápaly žíl, svalov a kĺbov
- Kŕčové žily